لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

شرایط فروش خودروی جیلی GC6 (آبان 97)

 

کرمان موتور که نمایندگی جیلی در ایران را به عهده دارد و آن‌ها را مونتاژ و عرضه می‌کند در جدیدترین طرح فروش خود، خود شرایط فروش خودروی جیلی GC6 را اعلام کرده است. این طرح مخصوص مدل اکسلنت جیلی GC6 بوده و پیش پرداخت آن 60 میلیون تومان است. جزئیات طرح فروش جیلی در ادامه آمده است.

 

جیلی gc6

 

جیلی GC6 را می‌توان یک سدان زیبا و با کیفیت دانست که از یک موتور 4 سیلندر تنفس طبیعی 1.5 لیتری بهره برده است. حداکثر توان و گشتاور آن نیز به ترتیب 105 اسب بخار و 145 نیوتن متر است. این خودرو از لحاظ ایمنی نیز توانسته 5 ستاره کیفی را از موسسه چینی CNCAP دریافت کند.

 

 

شرایط فروش جیلی GC6

در شرایط فروش کرمان موتور سود مشارکت 19% و سود انصراف 15% در نظر گرفته شده است و موعد تحویل جیلی اسفند 97 می‌باشد. اعتبار این طرح نیز تا 15 آبان ماه اعلام شده است.

 

جیلی gc6

 

نوع فروش

تعداد مراحل

پیش پرداخت

موعد تحویل

وضعیت سند

سود مشارکت (سالیانه)

مدل

سود انصراف

تاخیر در تحویل (ماهیانه)

مرحله اول (همزمان با ثبت نام)

مرحله دوم

غیر قطعی

دو مرحله ای

600.000.000

همزمان با صدور دعوتنامه تکمیل وجه

اسفند 97

آزاد

19%

1397

15%

2.5%

 

توضیحات:

  • کلیه مبالغ به ریال می باشد.
  • مبلغ نهایی خودرو همزمان با ارسال دعوت نامه نهایی تکمیل وجه از سوی شرکت خودروسازان بم اعلام می گردد.
  • کلیه عوارض قانونی از جمله: مالیات و عوارض شماره گذاری، بیمه شخص ثالث، مالیات ارزش افزوده و سایر هزینه هایی که قانون پرداخت آن را به عهده خریدار و مصرف کننده گذاشته است و در قیمت نهایی لحاظ می گردد.
  • این شرایط از جهت صلح موضوع آن تابع شرایط و ضوابط اعلامی سازمان فروش شرکت خودروسازان بم می باشد.

 

 

جیلی gc6

جیلی gc6

 

کرمان موتور آپشن‌هایی مانند حسگرهای سپر عقب، چرم دو رنگ، 2 عدد کیسه هوا راننده و سرنشین جلو، سیستم صوتی و تصویری چند رسانه ای MP5 با صفحه نمایش لمسی 8 اینچی و سیستم تهویه هوای برق را برای جیلی GC 6 در نظر گرفته است.

جیلی GC6 در مقابل رقیبانی چون بسترن B30، جک J5، بی وای دی F3، چری آریزو ۵، ام جی ۳۶۰ و ام وی ام ۵۵۰ قرار می‌گیرد اما در این رقابت کم نمی‌آورد و می‌تواند یک گزینه خوب برای خرید باشد.

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین