لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

فروش زمستانه محصولات چری با قیمت جدید

 

مدیران خودرو جدیدترین طرح فروش زمستانه محصولات چری را آغاز کرده است. بر اساس اعلام مدیران خودرو نمایندگی چری در ایران، طرح فروش زمستانه از شنبه ۱ دی آغاز می‌شود و تمام محصولات این شرکت در این طرح به فروش می‌رسند. فروش زمستانه محصولات چری تحویل سی‌روزه دارد و قیمت آن قطعی است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی مدیران خودرو، قیمت چری آریزو ۵ توربو به تقریبا ۱۹۲ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است. قیمت چری آریزو ۵ بدون توربو و با گیربکس دستی ۱۵۴ میلیون تومان خواهد بود. قیمت چری تیگو ۵ آپشنال به تقریبا ۲۴۵ میلیون تومان افزایش پیدا کرده و مدل ساده‌تر آن نیز قیمتی معادل ۲۳۹.۳ میلیون تومان دارد.

 

طرح فروش محصولات چری

 

خودرو

قیمت (ریال)

جریمه تاخیر

زمان تحویل

چری آریزو ۵ T.E

۱.۹۱۹.۰۰۰.۰۰۰

۱۲٪

۳۰ روز کاری

چری آریزو ۵ MT Luxury

۱.۵۴۵.۰۰۰.۰۰۰

۱۲٪

۳۰ روز کاری

 

طرح فروش محصولات چری

 

چری آریزو T.E موتور ۱۵۰۰ سی‌سی مجهز به توربوشارژر دارد و گیربکس آن اتوماتیک CVT است. از جمله آپشن‌های آن می‌توان به ۶ ایربگ، رینگ آلومینیومی ۱۹ اینچی، نمایشگر لمسی ۱۰ اینچی و تودوزی چرم اشاره کرد. موتور این خودرو ۴ سیلندر توربوشارژ است و شتاب صفر تا صد کیلومتر آن ۹.۸ ثانیه طول می‌کشد. مصرف سوخت آن نیز به صورت ترکیبی ۶.۹ لیتر به ازای هر صد کیلومتر است. قدرت موتور این خودرو ۱۴۷ اسب بخار و گشتاور نهایی آن ۲۱۰ نیوتن‌متر است.

 

 

چری آریزو MT هم مجهز به یک موتور ۱۵۰۰ سی‌سی است اما توربوشارژ ندارد و جعبه دنده آن دستی و ۵ سرعته است. مصرف سوخت این خودرو ۵.۷ لیتر در هر صد کیلومتر است و شتاب ۰ تا ۱۰۰ آن ۱۰.۵ ثانیه طول می‌کشد. قدرت موتور آن هم ۱۱۶ اسب بخار و گشتاور نهایی آن ۱۴۱ نیوتن‌متر است. این خودرو مجهز به رینگ آلومینیومی ۱۶ اینچی و تودوزی چرم است.

 

طرح فروش محصولات چری

 

خودرو

قیمت (ریال)

جریمه تاخیر

زمان تحویل

چری تیگو ۵ IE

۲.۴۴۶.۰۰۰.۰۰۰

۱۲٪

۳۰ روز کاری

چری تیگو ۵ IL

۲.۳۲۹.۰۰۰.۰۰۰

۱۲٪

۳۰ روز کاری

 

طرح فروش محصولات چری

 

چری تیگو ۵ IE مجهز به یک موتور ۲۰۰۰ سی‌سی است و گیربکس آن CVT است. موتور ۴ سیلندر این خودرو می‌تواند ۱۳۹ اسب‌بخار نیرو و ۱۸۲ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند. شتاب صفر تا صد آن ۱۲.۸ ثانیه است و مصرف سوخت آن به صورت ترکیبی ۹ لیتر در هر صد کیلومتر است. این خودرو مجهز به ۴ ایربگ، سیستم کنترل پایداری، رینگ آلمینیومی ۱۸ اینچی، تودوزی چرم و مانیتور لمسی ۱۰ اینچی است.

چری تیگو ۵ IL هم مشخصات فنی مشابه دارد ولی آپشن‌های کمتری دارد. در این خودرو ۲ ایربگ وجود دارد و رینگ آلمینیومی ۱۸ اینچی، تودوزی چرم و نمایشگر لمسی ۱۰ اینچی جزو آپشن‌های پایه آن هستند.

 

همچنین بخوانید:  نقد و بررسی کامل چری تیگو ۵

 

جدیدا قیمت تیگو ۷ فیس‌لیفت هم افزایش پیدا کرده است و در جدول زیر می‌توانید قیمت جدید تیگو ۷ را ببینید و با قیمت قدیمی آن مقایسه کنید.

 

خودرو

قیمت جدید

قیمت قدیم

چری تیگو ۷ (فیس‌لیفت)

۳.۳۷۶.۰۰۰.۰۰۰

۲.۷۴۴.۰۰۰.۰۰۰

 

طرح فروش محصولات چری

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین