لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

قیمت‌های جدید سایپا اعلام شدند، افزایش قیمت محصولات سایپا

 

در حالی که شرکت‌های خودروسازی به تدریج در حال اعلام قیمت‌های جدید خود هستند، خبری از قیمت جدید محصولات سایپا نبود اما برای عقب نیفتادن از غافله سایپا هم تکلیف قیمت‌های جدید خود را روشن کرده است و برخی محصولات آن با افزایش قیمت قابل توجهی روبرو شده‌اند. در حال حاضر تنها قیمت سراتو ۱۶۰۰ آپشنال، قیمت سراتو ۲۰۰۰ آپشنال، قیمت چانگان CS35 و قیمت پراید وانت 151SE دچار افزایش شده است اما می‌توان تقریبا با اطمینان گفت که بزودی همه خودروهای این شرکت گران‌تر خواهند شد.

 

 

درجدیدترین اطلاعیه سایپا نرخ چهار خودروی جدید اعلام شده است و به نظر می‌رسد که در قیمت‌گذاری جدید از فرمول ۵ درصد زیر قیمت بازار انتخاب شده است، هرچند قیمت خودرویی مثل چانگان CS35 از فرمول ۵ درصد زیر قیمت بازار پیروی نمی‌کند.

 

قیمت جدید محصولات سایپا

 

 

خودرو

قیمت قبل

قیمت جدید

قیمت بازار

سراتو ۱۶۰۰ آپشنال

۹۳ میلیون و ۸۱۳ هزار تومان

۱۷۶ میلیون تومان

۱۶۷ میلیون تومان

سراتو ۲۰۰۰ آپشنال

۱۱۳ میلیون تومان

۱۹۶ میلیون تومان

۱۸۳ میلیون تومان

چانگان CS35

۷۴ میلیون و ۹۵۲ هزار تومان

۱۲۷ میلیون تومان

۱۳۰ میلیون تومان

پراید ۱۵۱ SE (پراید وانت)

۲۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

۲۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

۳۴ میلیون تومان

 

 

 

قیمت جدید محصولات سایپا

 

با مروری بر این جدول متوجه می‌شویم که قیمت سراتو آپشنال ۲۰۰۰ تقریبا ۸۰ میلیون تومان گران شده است. قیمت سراتو ۱۶۰۰ آپشنال هم با افزایش ۸۰ میلیون تومانی روبرو شده است. قیمت چانگان CS35 هم چیزی در حدود ۵۰ میلیون تومان بالا رفته است و پراید وانت، شاهکار طراحی سایپا هم ۵ میلیون تومان گران شده است. با توجه به این قیمت‌ها می‌توان انتظار داشت که قیمت پراید بین ۳۰ تا ۳۵ میلیون تومان تعیین شود.

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین