لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :3 دقيقه

جدیدترین شرایط فروش نقدی خودروهای چری (دی ۹۷)

 

در حالی که خیلی از خودروسازان کشور برای عرضه خودروهای خود دچار مشکلاتی شده‌اند، مدیران خودرو با کمبود تقاضا مواجه شده است و به همین دلیل هم هست که دائما در حال اعلام شرایط فروش است. در این مقاله جدیدترین شرایط فروش نقدی و فوری مدیران خودرو برای محصولات چری در دی ماه ۹۷ را مرور می‌کنیم.

مدیران خودرو زمانی پس از ورود بلافاصله به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد چون خودروهای متفاوت و لوکس ولی ارزان‌قیمتی عرضه می‌کرد. اما حالا بازار از این دست خودروهای چینی اشباع شده است و به علت قیمت زیاد محصولات مدیران خودرو، این شرکت با مشکل کمبود تقاضا مواجه شده است.

از جمله شرایط طرح فروش جدید خودروهای چری می‌توان به گارانتی ۵ ساله یا ۱۵۰ هزار کیلومتر و در نظر نگرفتن سود مشارکت و تسهیلات خاص اشاره کرد. مدیران خودرو برای جذب مشتریان بیشتر تصمیم گرفته است هزینه بیمه شخص ثالث را در قیمت خودرو محاسبه نکند و پرداخت آن را خود به عهده بگیرد.

 

 

چری آریزو ۵

 

cherry

 

قیمت چری آریزو ۵ T.E در این طرح فروش ۱۹۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است و جریمه تاخیر آن ۱۲ درصد است. مدیران خودرو اعلام کرده است که این خودرو را به صورت فوری تحویل مشتریان خواهد داد.

چری آریزو ۵ MT Luxury هم در این شرایط فروش با قیمت ۱۵۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد جریمه تاخیر ۱۲ درصد عنوان شده است و این خودرو هم فوری تحویل خواهد شد.

 

چری تیگو ۵

 

cherry

 

قیمت چری تیگو۵ IE در این طرح فروش ۲۴۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان عنوان شده و جریمه تاخیر آن ۱۲ درصد است. این خودرو هم به شکل فوری تحویل خریداران خواهد شد.

قیمت چری تیگو ۵ IL هم ۲۳۲ میلیون و ۹۰۰ هزار و جریمه تاخیر ۱۲ درصد تعیین شده است. این خودرو نیز فوررا تحویل خواهد شد.

 

 

چری تیگو ۷ اکسلنت

قیمت چری تیگو ۷ DCT Excellent هم ۳۳۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و جریمه تاخیر آن ۱۲ درصد است و این خودرو هم مثل بقیه محصولات این طرح فروش فورا تحویل خریدار خواهد شد.

 

cherry

 

قیمت فعلی محصولات چری در بازار

در حال حاضر قیمت چری آریزو ۵ (دنده‌ای) در بازار تقریبا ۱۳۲ میلیون تومان است. نسخه توربوی چری آریزو ۵ هم با قیمت تقریبی ۱۸۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت چری تیگو ۵ آپشنال IL در بازار حدوداا ۱۹۸ میلیون تومان است و چری تیگو ۵ آپشنال IE با قیمت تقریبی ۲۰۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قیمت چری تیگو ۷ (Excellent)  در بازار در حال حاضر ۲۷۰ میلیون تومان است.

 

 

می‌بینیم که مدیران خودرو همچنان به فروش محصولات خود با قیمتی بالاتر از قیمت بازار ادامه می‌دهد، بنابراین می‌توان با قطعیت گفت که مشکل کاهش تقاضای این شرکت همچنان به قوت پابرجا خواهد ماند. خودروسازان کم کم باید به تمهیدات جدیدی برای افزایش فروش خودروهای خود فکر کنند چون با وضعیت اشباع شده بازار و تنوع کم، تقاضا برای خودرو در حال کاهش است و بزرگ‌ترین خودروسازان ایرانی هم دچار چالش کاهش تولیدات ناشی از کاهش تقاضا شده‌اند. باید دید در ماه‌های آتی خودروسازان و قانون‌گذاران چه چاره‌ای برای وضعیت بازار خودرو می‌اندیشند.

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین