لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

قیمت جدید پژو ۲۰۷ اعلام شد، افزایش قیمت پژو ۲۰۷

 

در حالی که به نظر می‌رسد وزارت صنعت در مورد افزایش قیمت به خودروسازهای داخلی چراغ سبز نشان داده، ایران‌خودرو امروز قیمت جدید پژو ۲۰۷ اتوماتیک را اعلام کرد.

سازمان حمایت از تولید کنندگان و وزارت صنعت هنوز به طور رسمی نرخ افزایش قیمت خودرو را اعلام نکرده‌اند، اما ایران‌خودرو و سایپا به شکل تدریجی در حال اعلام قیمت‌های جدید خودروهای خود هستند. قیمت جدید خودروها بر مبنای ارز ۹۰۰۰ تومانی سامانه نیما تعیین می‌شود.

 

 

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک که پیش از این ۵۴ میلیون تومان بود، حالا با ۳۱ میلیون تومان افزایش قیمت به ۸۵ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۷i در واقع فیس‌لیفت پژو ۲۰۶ است و از موتور TU5 معروف ایران خودرو استفاده می‌کند و می‌توان ۱۰۵ اسب‌بخار نیرو و ۱۴۲ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند. از جمله آپشن‌های این خودرو می‌توان به سیستم چندرسانه‌ای با نمایشگر ۷ اینچی لمسی، سیستم مسیریابی، غربیلک فرمان با طراحی جدید و کلیدهای کنترل، سیستم کروز کنترل، کیسه هوا برای سرنشینان جلو، دوربین دید عقب، سنسور عقب، چراغ‌های دی‌لایت، سیستم ترمز ABS، EBD و EBA اشاره کرد. ترمزهای جلو دیسکی با سیستم خنک‌شونده دارند و ترمز عقب دیسکی توپر است. جعبه دنده اوماتیک این خودرو از نوع AL4 است که در دیگر خودروهای اتوماتیک خانواده پژو هم به کار گرفته شده است.

 

پژو 207

 

قبل از این ایران‌خودرو قیمت دنا پلاس توربو، پژو ۲۰۷ صندوق‌دار، هایما S5، دانگ‌فنگ H30 کراس و پژو پارس اتوماتیک را هم افزایش داده بود. در جدول زیر می‌توانید تغییرات قیمت‌های محصولات ایران‌خودرو را مشاهده کنید.

 

خودرو

قیمت قبلی (ریال)

قیمت جدید (ریال)

هایما S5

۹۸۶.۴۰۲.۲۵۳

۱.۳۸۰.۰۰۰.۰۰۰

دانگ ‌فنگ H30 کراس

۵۰۰.۰۴۵.۲۰۰

۷۵۰.۰۰۰.۰۰۰

دنا پلاس

۵۳۲.۶۵۸.۳۱۱

۷۶۰.۰۰۰.۰۰۰

پژو پارس اتوماتیک

۵۴۸.۰۰۲.۲۰۳

۷۶۷.۰۰۰.۰۰۰

پژو ۲۰۷ دستی

۴۷۱.۲۸۳.۰۳۷

۷۰۰.۰۰۰.۰۰۰

پژو ۲۰۷ اتوماتیک

۵۴۰.۰۰۰.۰۰۰

۸۵۰.۰۰۰.۰۰۰

 

 

اما قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک نسبت به بازار چه تغییری کرده است؟ قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک در بازار ۱۰۷ میلیون تومان است. این یعنی قیمت جدید پژو ۲۰۷ ۲۵ درصد زیر قیمت بازار تعیین شده است که با سیاست تعیین قیمت ۵ درصد زیر قیمت بازار همخوانی ندارد.

 

پژو 207

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین