لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :5 دقيقه

کرمان موتور جدیدترین شرایط فروش هیوندای النترا و آزرا را اعلام کرد

 

شرایط فروش النترا کرمان موتور

کرمان موتور همزمان با اعلام جدیدترین قیمت هیوندای النترا ۲۰۱۸، طرح فروش نقدی و اقساطی این خودرو ویژه دی ماه ۹۷ را هم آغاز کرده است. در این طرح فروش تحویل خودروها در تاریخ‌های اسفند ۹۷، اردیبهشت و خرداد ۹۸ صورت می‌گیرد.

بر اساس اعلام کرمان موتور قیمت هیوندای النترا ۳۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود. هزینه پلاک‌گذاری از قیمت خودرو کسر شده است اما پرداخت آن هنگام پلاک‌گذاری به عهده مشتری است. در صورت خرید نقدی، این خودرو اسفند ماه تحویل داده خواهد شد و سند آن هم آزاد است. سود تاخیر در تحویل خودرو به صورت ماهیانه ۲.۵ درصد تعیین شده است.

اما در صورت خرید اقساطی هیوندای النترا، باید مبلغ ۱۶۰ میلیون تومان پرداخت شود و باقی قیمت خودرو به صورت اقساط ۱۲ ماهه و ۲۴ ماهه پرداخت می‌شود. سند این خودرو تا زمان پرداخت کامل هزینه خودرو در رهن کرمان موتور باقی می‌ماند. سود مشارکت برای خرید اقساطی ۱۶ درصد و برای آن‌هایی که در مرحله دوم پرداخت خود را تکمیل می‌کنند ۱۸ درصد محاسبه شده است. سود انصراف نیز ۱۲ درصد خواهد بود. مثل خرید نقدی سود تاخیر در تحویل خودرو ۲.۵ درصد به صورت ماهیانه است.

 

 

کرمان موتور

 

افرادی که با اقساط ۱۲ ماهه خودرو را می‌خرند یا مبلغ باقیمانده را یکجا تکمیل کنند خودروی خود را اردیبهشت ۹۸ دریافت می‌کنند و افرادی که هیوندای النترا ۲۰۱۸ را با اقساط ۲۴ ماهه بخرند خودروی خود را خرداد ۹۸ تحویل خواهند گرفت.

در فروش اقساطی باید پس از صدور دعوتنامه مبلغ اقساط باید به صورت چک پرداخت شود. این خودروها بدون بیمه بدنه واگذار نمی‌شوند و هزینه بیمه بدنه به مبلغ قسط‌ها اضافه خواهد شد. همچنین در صورت تغییر در تعرفه‌های شماره‌گذاری در سال آینده، پرداخت ما به التفاوت به عهده مشتری است. همچنین تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی نیز در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

همچنین هیوندای النترایی که در این طرح به فروش می‌رسد کاملا وارداتی است. اگرچه قرار بود پس از برجام هیوندای النترا در داخل کشور تولید شود، ولی با آغاز تحریم‌های آمریکا شرکت کره‌ای هیوندای به تعهدات خود وفادار نبود و پرونده تولید این خودرو در داخل بسته شد.

 

کمی درباره هیوندای النترا

هیوندای النترا مجهز به یک موتور چهار سیلندر ۲۰۰۰ سی‌سی است و ۱۵۶ اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند. گیربکس این خودرو شش دنده اتوماتیک (تیپ ترونیک) است. از جمله آپشن‌ها و امکانات هیوندای النترا می‌توان به ۷ ایربگ، سیستم ترمز ABS، سنسور عقب، صندلی برقی، پنج گرمکن صندلی، کروز کنترل، سردکن صندلی جلو، استارت بدون کلید، دوربین عقب، آینه‌های برقی، نمایشگر لمسی با قابلیت اتصال بلوتوث، سیستم ESP، صندلی‌های چرمی، تهویه عقب مستقل، تهویه اتوماتیک دوگانه، سنسور باران، رینگ‌های ۱۷ اینچی، سان‌روف، چراغ روز، سنسور جلو و عقب، آینه‌های ضد اشعه، رادار نقاط کور و قفل مرکزی اشاره کرد.

 

شرایط فروش آزرا کرمان موتور

کرمان موتور همزمان با فروش شرایطی هیوندای النترا، فروش هیوندای آزرا را نیز آغاز کرده است و همچنین جدیدترین قیمت هیوندای آزرا نیز از سوی این شرکت اعلام شده است.

طبق اعلامیه کرمان موتور، هیوندای آزراهای فروخته شده در این طرح در دو تاریخ اسفند ۹۷ و اردیبهشت ۹۸ تحویل مشتریان خواهد شد. برای آن‌هایی که قصد خرید هیوندای آزرا با تاریخ تحویل اسفند را داشته باشند، قیمت هیوندای آزرا برای آن‌ها ۶۴۸ میلیون تومان خواهد بود. ثبت‌نام‌کنندگانی که بخواهند خودروی خود را اردیبهشت ۹۸ تحویل می‌گیرند باید ۶۸۱ میلیون تومان پرداخت کنند چون هیوندای آزرایی که تحویل آن‌ها می‌شود مدل ۲۰۱۹ خواهد بود.

مشتریان می‌توانند در صورت تمایل به خرید اقساطی هیوندای آزرا، پس از پرداخت مبلغ ۳۲۳ میلیون تومان، باقی مبلغ را به صورت چک‌های ۱۲ ماهه یا ۲۴ ماهه پرداخت کنند. همچنین در صورت تمایل خریداران می‌توانند از تسهیلات صد میلیون تومانی خرید این خودرو بهره‌مند شوند.

 

 

 

کرمان موتور

 

سند خودرو در صورت خرید اقساطی در رهن کرمان موتور باقی می‌ماند و اگر خریداران پس از پیش‌پرداخت مبلغ خود را تکمیل کنند، سند آزاد خواهد شد.

سود مشارکت در نظر گرفته شده برای خریداران اقساطی ۱۸٪ و ۱۶٪ است. صود انصراف نیز ۱۲٪ اعلام شده است. سود تاخیر در تحویل خودرو به صورت ماهیانه ۲.۵ درصد خواهد بود. همچنین هزینه شماره‌گذاری از مبلغ خودرو کسر شده است اما پرداخت آن هنگام پلاک‌گذاری به عهده خریدار است. هیوندای آزرا هم مثل هیوندای النترا در این طرح فروش بدون بیمه بدنه واگذار نمی‌شود و هزینه آن به مبلغ اقساط اضافه می‌شود.

 

درباره هیوندای آزرا جدید بیشتر بدانید

هیوندای آزرا جدید از لحاظ طراحی تغییراتی داشته است. کمی از حجم‌دهی‌های اغراق‌آمیز و خطوط روی بدنه خودرو کاسته شده و نمای خودرو بیشتر شبیه به خودروهای برند لوکس هیوندای یعنی جنسیس شده است. چراغ‌های عقب هم تغییر کرده‌اند و یکپارچه شده‌اند.

نسل جدید آزرا در ایران مدل ۲.۴ لیتری آن است که با گیربکس اتوماتیک و دیفرانسیل جلو عرضه می‌شود. این خودرو ۱۹۰ اسب‌بخار قدرت و ۲۴۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند.

از جمله امکانات هیوندای آزرا جدید باید به کروز کنترل هوشمند، سنسورهای پارک جلو و عقب، دوربین ۳۶۰ درجه، سیستم ورود و استارت بدون کلید، سقف پانوراما، حالت‌های مختلف رانندگی، آینه وسط الکتروکرومیک، آینه‌های بغل برقی با گرمکن و تا شوندگی خودکار، تودوزی چرمی، گرمکن فرمان، حافظه صندلی، گرمکن صندلی‌های جلو و عقب و بسیاری امکانات و آپشن‌های جذاب اشاره کرد که این خودرو را به یک خودروی لوکس و دوست‌داشتنی تبدیل می‌کنند.

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین