لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :5 دقيقه

جدیدترین شرایط فروش جک S3 و لیفان X60 کرمان موتور اعلام شد

 

کرمان موتور شرایط فروش نقد و اقساط شاسی‌بلندهای خود جک اس ۳ و لیفان ایکس ۶۰ را اعلام کرده است که در آن مشتریان می‌توانند با دریافت تسهیلات و به صورت بلند مدت خودروهای این شرکت را خریداری کنند.

در شرایطی که شرکت‌های مختلف در حال اعلام طرح‌های عجیب و غریب فروش هستند که در آن کوچک‌ترین حقی برای خریدار لحاظ نشده است، کرمان موتور شرایط فروشی اعلام کرده است که بسیار متنوع است و شرایط خوبی برای خریداران در نظر گرفته است. در نظر گرفتن تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی برای خریداران یکی از ویژگی‌های جالب این طرح فروش است.

 

شرایط فروش و پیش‌فروش نقد و اقساط جک S3

مشتریان می‌توانند جک اس ۳ را به صورت نقد و اقساط خریداری کنند. قیمت جک اس ۳ در این شرایط فروش ۱۶۱ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. در حالت فروش فوری مشتری کل مبلغ را هنگام سمت سفارش پرداخت کرده و خودروی خود را ۳۰ روزه تحویل می‌گیرد.

همچنین مشتریان می‌توانند با استفاده از تسهیلات ۱۲ تا ۴۸ ماهه خودرو را به صورت فوری خریداری کنند و یک ماهه تحویل بگیرند. آن‌ها می‌توانند از تسهیلات ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومانی خرید خودرو نیز استفاده کنند. اقساط این نوع فروش به صورت چک‌های سه ماهه دریافت می‌شود و سند خودرو تا پایان اقساط در رهن کرمان موتور باقی می‌ماند.

 

همچنین بخوانید:  بررسی کامل و تخصصی جک S3

 

kerman motor

 

جریمه تاخیر به صورت ماهانه ۲.۵ درصد تعیین شده است و خودروها با بیمه بدنه به فروش می‌رسند که هزینه آن به عهده خریدار است. هزینه‌های قانونی مربوط به پلاک‌گذاری و دیگر هزینه‌های قانونی خرید خودرو نیز به عهده مشتری است.

مشتریانی که مایل به خرید جک S3 به صورت پیش‌فروش هستند می‌توانند به دو صورت این خودرو را ثبت نام کنند. در روش اول کل مبلغ پرداخت می‌شود و مشتریان سود مشارکت ۲۱ درصدی دریافت می‌کنند. در صورت تمایل مشتریان می‌توانند خودرو را به صورت قسطی خریداری کنند و از تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی کرمان موتور استفاده کنند. اقساط این تسهیلات ۱۲ تا ۳۶ ماهه است و اقساط به صورت چک‌های سه ماهه پرداخت می‌شود.

پیش‌پرداختی که مشتری باید هنگام خرید جک اس ۳ پرداخت کند ۲۴ میلیون تومان است و اقساط آن نیز ۱۶ میلیون تومانی هستند.

تمام خودروهایی که به صورت پیش‌فروش تحویل مشتریان می‌شوند مدل ۹۸ خواهند بود. هزینه بیمه بدنه نیز به عهده مشتریان است و سند خودرو تا پایان اقساط در اختیار کرمان موتور است.

 

kerman motor

 

سود مشارکت پیش‌فروش جک S3، ماهانه ۱۵ تعیین شده است و سود انصراف نیز ۱۲ درصد خواهد بود. در صورت تاخیر در تحویل مشتریان ماهانه ۲.۵ درصد جریمه دریافت خواهند کرد. تمام خودروهای پیش‌فروش شده تیر ۹۸ تحویل داده می‌شوند و هزینه‌های قانونی فروش خودرو به عهده مشتری خواهد بود.

 

همچنین بخوانید:  معایب جک S3، چرا جک S3 نخریم؟

 

شرایط فروش و پیش‌ فروش لیفان X60

دیگر خودرویی که در این طرح به فروش گذاشته شده است لیفان ایکس ۶۰ است که بین شاسی‌بلندهای ارزان از خودروهای محبوب است. قیمت لیفان X60 در این شرایط فروش ۱۳۵ میلیون تومان خواهد بود. این خودرو در این طرح فروش به دو صورت فروش نقدی فوری و فروش اقساطی فوری به فروش می‌رسد.

مشتریانی که قصد خرید لیفان X60 به صورت نقدی دارند، باید تمام مبلغ خودرو را واریز کرده و سپس خودروی خود را یک ماهه تحویل بگیرند. خودروهای فروخته شده به صورت نقدی مدل ۹۷ خواهند بود. جریمه تاخیر در تحویل خودرو ماهانه ۲.۵ درصد تعیین شده است.

 

kerman motor

 

مشتریانی که تمایل به خرید لیفان X60 به صورت قسطی داشته باشند باید بین ۴۷ تا ۷۴ میلیون تومان پیش‌پرداخت را به حساب کرمان موتور واریز کنند. تسهیلات ۶۰ تا ۸۰ میلیون تومانی نیز در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. اقساط این تسهیلات ۱۲ تا ۴۸ ماهه هستند و به صورت چک‌های سه ماهه از مشتریان دریافت می‌شود.

 

همچنین بخوانید:  بررسی کامل و تخصصی لیفان X60

 

درباره جک S3

جک S5 یکی از موفق‌ترین خودروهای چینی بازار ایران بود و جک S3 نسخه کوچک‌تر آن است. در طراحی این خودرو به شدت از محصولات هیوندای الهام گرفته شده است. موتور این خودرو ۱.۵ لیتری است و ۱۱۱ اسب‌بخار قدرت و ۱۴۶ نیوتن‌متر گشتاور دارد. گیربکس این خودرو از نوع CVT است و مصرف سوخت آن بین ۶ تا ۷ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر است. این خودرو مجهز به آپشن‌ها و امکانات بسیار جذابی نیز هست. جک S3 در آزمون‌های تصادف عملکرد خوبی داشته است و از نظر ایمنی خودروی استانداردی است، اما خبری از سیستم ESP (کنترل الکترونیک پایداری) در آن نیست و تنها دو کیسه هوا برای سرنشینان جلو دارد. البته این خودرو سیستم‌های ایمنی مثل جلوگیری از حرکت خودرو در سراشیبی، ترمز ضد قفل ABS، سیستم کمکی ترمز (BA)، تقسیم الکترونیک نیروی ترمز (EBD) و کنترل کشش (TCS) دارد که وضعیت ایمنی این خودرو را تقویت می‌کنند.

 

درباره لیفان X60

 

kerman motor

 

لیفان X60 از قدیمی‌ترین محصولات کرمان خودرو است و مدت زیادی است در بازار کشور حضور دارد. لیفان یکی از معتبرترین برندهای نوپای خودرو در چین است و خودروهای قابل اطمینانی تولید می‌کند. این خودرو طراحی قدرتمند و تهاجمی دارد، هرچند ظاهر آن کم کم سن و سال طراحی خود را نشان می‌دهد. طراحی داخلی آن شباهت بسیار زیادی به تویوتا راو ۴ دارد. موتور این خودرو ۱۳۱ اسب‌بخار قدرت دارد و ۱۶۸ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. از نظر امکانات و آپشن هم این خودرو وضعیت مناسبی دارد. البته خبری از تنوع تجهیزات و امکانات ایمنی جک S3 در این خودرو نیست و تنها سیستم‌های ترمز ضد قفل ABS و توزیع هوشمند نیروی ترمز EBD در این خودرو به کار گرفته شده است.

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین