لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

شرایط فروش ویژه محصولات ام وی ام به مناسبت دهه فجر اعلام شد

 

به مناسبت دهه فجر فروش ویژه محصولات ام وی ام توسط مدیران خودرو اعلام شده است که در آن تسهیلات خاصی هم برای رفاه مشتریان در نظر گرفته شده است. خودروهایی که در این طرح فروش قابل خریداری هستند، ام وی ام ۳۱۵، ام وی ام X33S و ام وی ام X22 هستند و تسهیلات شصت درصدی هم به مشتریان ارائه خواهد شد.

مدیران خودرو روش‌های فروش مختلفی در این طرح فروش در نظر گرفته است. روش اول پیش‌پرداخت یک‌ مرحله‌ای دارد. مشتریان باید چهل درصد قیمت خودرو را بپردازند و برای شصت درصد باقیمانده تسهیلات دریافت کنند که اقساط آن ۱۲ الی ۴۸ ماهه قابل پرداخت خواهد بود. نرخ سود تسهیلات بسته به نوع پرداخت بین ۱۸.۷۹ تا ۲۰.۵۹ درصد خواهد بود. سود انصراف و جریمه تاخیر هم ۱۲ درصد در نظر گرفته شده است.

 

 

mvm sales

 

در روش دوم، پیش‌پرداخت دو مرحله‌ای است. مشتریان می‌توانند تسهیلات شصت درصدی را به صورت یک مرحله‌ای یا دو مرحله‌ای دریافت کنند. در روش تک مرحله‌ای سود بازپرداخت این تسهیلات ۲۱ درصد، سود انصراف و جریمه تاخیر هم ۲۱ درصد است. در روش دو مرحله‌ای پیش پرداخت اول ۴۰ درصد قیمت خودرو خواهد بودو پیش پرداخت دوم ۱۰ درصد قیمت خودرو و پنجاه درصد تسهیلات نیز به متقاضیان ارائه می‌شود. شرایط بازپرداخت اقساط۷ نرخ سود تسهیلات و جریمه تاخیر و سود انصراف مشابه روش تک مرحله‌ای است.

 

mvm sales

 

در این طرح فروش کلیه محصولات MVM با گارانتی ۳ ساله یا ۶۰ هزار کیلومتر عرضه می‌شوند و سرویس اولیه کلیه خودروها رایگان است.

 

 

قیمت ام وی ام ۳۱۵، ۸۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، قیمت ام وی ام X33S، ۱۸۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. قیمت ام وی ام X22 دنده‌ای، ۱۳۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، قیمت ام وی ام X22 دنده‌ای اسپورت EX هم ۱۳۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است. قیمت ام وی ام X22 اتوماتیک، ۱۵۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است و ام وی ام X22 اتوماتیک اسپورت EX با قیمت ۱۵۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین