لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :4 دقيقه

جدیدترین شرایط فروش محصولات سایپا به مناسبت دهه فجر اعلام شد

 

بعد از ایران خودرو نوبت به سایپا، دومین خودروساز بزرگ کشور رسید که به مناسبت دهه فجر شرایط فروش خود را اعلام کرده است. سایپا که این روزها بخاطر تغییر ناگهانی مدیرعامل، قیمت‌های جدید و عقب‌نشینی که از افزایش قیمت خودروهای پیش‌فروش شده کرده بود سر و صدای زیادی به پا کرده بود، حالا جدیدترین شرایط فروش محصولات خود به مناسبت دهه فجر را اعلام کرده است.

در جدیدترین اطلاعیه سایپا آمده است که مشتریان تنها می‌توانند به صورت اینترنتی ثبت سفارش کنند. اندکی تخفیف و سود مشارکت هم برای این طرح فروش در نظر گرفته شده است.

در حالی که شرایط فروش ایران‌خودرو از امروز، دوشنبه ۱۵ بهمن آغاز شده است، سایپا اعلام کرده است که از ده صبح روز سه‌شنبه ۱۶ بهمن شروع به ثبت سفارش می‌کند و مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت سایپا سفارش خودروی خود را ثبت کنند. ایران‌خودرو اکثر خودروهای فروخته شده در شرایط فروش ویژه دهه فجر خود را در سال ۹۹ تحویل خواهد داد اما موعد تحویل در طرح پیش‌فروش سایپا سال ۹۸ است.

 

همچنین بخوانید:  راهنمای خرید پراید دست دوم

 

طرح پیش‌ فروش پراید سایپا ویژه دهه فجر

 

سایپا

 

در این طرح فروش، پراید ۱۳۱ با پیش‌پرداخت ۱۵ میلیون تومان و با موعد تحویل مرداد تا مهر ۹۸ فروخته می‌شود. سود مشارکت ۱۸ درصد و سود انصراف ۱۵ درصد در نظر گرفته شده است.

پراید ۱۳۲ با پیش‌پرداخت ۱۵ میلیون تومان و موعد تحویل شهریور و مهر ۹۸ فروخته می‌شود. سود مشارکت ۱۸ درصد و سود انصراف ۱۵ درصد است.

سایپا ۱۱۱ با پیش‌پرداخت ۱۵ میلیون تومان و با موعد تحویل مرداد تا مهر ۹۸ قابل سفارش است. سود مشارکت ۱۸ درصد و سود انصراف در نظر گرفته شده ۱۵ درصد خواهد بود.

سایپا ۱۵۱ با پیش‌پرداخت ۱۵ میلیونی و با موعد تحویل تیر تا شهریور ۹۸ فروخته می‌شود و این خودرو هم با سود مشارکت ۱۸ درصدی و سود انصراف ۱۵ درصدی ثبت‌سفارش می‌شود.

کلیه سفارشات مرداد ماه از تخفیف ۱۵۰ هزار تومانی و کلیه سفارشات شهریور ماه از تخفیف ۲۰۰ هزار تومانی برخوردار می‌شوند.

 

 

طرح پیش فروش تیبا و ساینا ویژه دهه فجر

 

سایپا

 

تیبا ۱ با پیش‌پرداخت ۱۸ میلیونی، سود مشارکت ۱۸ درصدی و سود انصراف ۱۵ درصدی قابل سفارش است. موعد تحویل این خودرو مرداد تا مهر ۹۸ است.

تیبا ۲ با پیش‌پرداخت ۲۰ میلیونی فروخته می‌شود و سود مشارکت و سود انصراف آن به ترتیب ۱۸ و ۱۵ درصد است. موعد تحویل این خودروها هم مرداد تا مهر ۹۸ اعلام شده است.

در این طرح فروش ساینا با پیش‌پرداخت ۲۰ میلیونی فروخته می‌شود و سود مشارکت آن ۱۸ درصد و سود انصراف ۱۵ درصد تعیین شده است و خودروها مرداد تا مهر ۹۸ تحویل خریداران خواهد شد.

مشتریانی که متقاضی خرید این سه خودرو باشند در خودروهای تحویل شهریور و مهر ۹۸، به ترتیب ۲۰۰ هزار تومان و ۳۰۰ هزار تومان تخفیف دریافت می‌کنند.

 

 

طرح پیش‌ فروش پیکاپ ریچ و نیسان ویژه دهه فجر

 

سایپا

 

پیکاپ ریچ دیگر محصول گروه سایپا با پیش پرداخت ۷۵ میلیون تومانی و با موعد تحویل اردیبهشت و خرداد ۹۸ قابل سفارش است.

نیسان دوگانه سوز با پیش‌پرداخت ۲۸ میلیون تومانی فروخته می‌شود و موعد تحویل آن تیر ۹۸ است. نیسان تک‌سوز هم با پیش‌پرداخت ۲۵ میلیون تومانی و موعد تحویل تیر ۹۸ ثبت سفارش می‌شود.

سود مشارکت این خودروها ۱۸ درصد و سود انصراف آن‌ها ۱۵ درصد تعیین شده است.

 

نکات مهم در مورد شرایط فروش سایپا ویژه دهه فجر

اولین نکته این است که ظرفیت این شرایط فروش محدود است بنابراین به محض اتمام ظرفیت، ثبت‌نام متوقف خواهد شد.

امکان خرید انصرافی در این طرح فروش وجود دارد. یعنی مشتریان می‌توانند حواله خودرو را به دیگری انتقال دهند و آن را بفروشند.

این خودروها با قیمت غیرقطعی فروخته می‌شوند و پس از کسر سود مشارکت، مشتریان باید با قیمت روز اقدام به تکمیل وجه پرداختی کنند. عدم تکمیل وجه به معنی انصراف است و سود انصراف به مشتریان تعلق می‌گیرد.

مشتریان نیازی به تعیین نمایندگی هنگام ثبت‌نام ندارند و یک هفته پس از اتمام ثبت‌نام می‌توانند نمایندگی مورد نظر خود را انتخاب کنند. در صورت عدم انتخاب نمایندگی، سایپا خود نزدیک‌ترین نمایندگی به محل زندگی مشتری را تعیین می‌کند.

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین