لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

آغاز شرایط فروش محصولات ایران خودرو و سایپا از ۳۰ بهمن

 

با نزدیک شدن به عید نوروز بازار خودروی کشور این روزها مجددا دچار آشفتگی شده است و شاهد افزایش قیمت بین ۵ تا ۱۵ میلیونی در قیمت اکثر خودروها در بازار بوده‌ایم، به طوری که قیمت پراید ۱۱۱ در بازار به تقریبا ۴۵ میلیون تومان رسیده است. در چنین شرایطی ایران‌خودرو و سایپا تصمیم گرفته‌اند با آغاز طرح‌های فروش و عرضه خودرو به بازار، با افزایش کاذب قیمت‌ها مقابله کنند و اصطلاحا حباب قیمت‌ها را بشکنند.

 

 

آغاز فروش فوری محصولات ایران خودرو از ۳۰ بهمن

 

فروش فوری محصولات ایران خودرو ۳۰ بهمن

به همین دلیل ایران خودرو از فردا، سه‌شنبه سی بهمن فروش فوری محصولات خود را آغاز خواهد کرد. به گزارش خبرگزاری رسمی ایران خودرو، این شرکت در روزهای آینده با فروش فوری محصولات خود تلاش خواهد کرد با این افزایش قیمت مقابله کند. به لطف کم‌های وزارت صنعت و معدن، ایران خودرو توانسته‌ است توان تولیدی خود را افزایش دهد تا به نیاز خودرو در بازار پاسخ دهد.

به گفته مصطفی خان کرمی، معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو، هدف اصلی ایران خودرو از این شرایط فروش پاسخگویی به نیاز مشتریان واقعی بازار است.

هنوز از جزئیات این طرح فروش فوری اطلاعات زیادی در دسترس نیست اما مانند دیگر شرایط فروش‌های ایران خودرو، ثبت نام تنها با استفاده از کد ملی صورت خواهد گرفت. افرادی که زیر سن قانونی هستند و یا در ۱۸ ماه گذشته با شرکت در شرایط فروش ایران خودرو، خودرو خریده‌اند نمی‌توانند در این طرح فروش شرکت کنند.

بلافاصله پس از انتشار رسمی شرایط فروش ایران‌خودرو، می‌توانید جزئیات مربوط به این طرح فروش فوری را در رکاب مطالعه کنید.

 

آغاز فروش فوری محصولات ایران خودرو از ۳۰ بهمن

 

 

شرایط پیش فروش سایپا ۳۰ بهمن

 

آغاز فروش فوری محصولات ایران خودرو از ۳۰ بهمن

 

همانطور که گفتیم پس از آرامش نسبی بازار خودرو در دی ماه، در طول بهمن ماه مجددا شاهد نوسانات قیمت در بازار خودرو بودیم و قیمت اکثر خودروهای بازار افزایش چند میلیونی داشته است. به منظور کنترل قیمت‌ها و همینطور جلوگیری از آشفتگی بازار شب عید، سایپا و ایران خودرو تصمیم گرفته‌اند از فردا، سه‌شنبه ۳۰ بهمن ماه طرح پیش‌فروش محصولات خود را آغاز کنند.

طبق اعلام عبدالله بابایی نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش، هر مشتری می‌تواند با کد ملی و کد پستی خود یک اتومبیل ثبت‌نام کند. با مجوز وزارت صمت، ۲۰ درصد از ظرفیت تولید سایپا در این شرایط فروش در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

جزئیات این شرایط فروش فردا، ۳۰ بهمن اعلام خواهد شد و شما می‌توانید به محض انتشار، اطلاعات این طرح فروش را در سایت رکاب مطالعه کنید.

 

آغاز فروش فوری محصولات ایران خودرو از ۳۰ بهمن

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین