لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

فروش فوری سه محصول ایران خودرو (شنبه ۱۸ اسفند)

 

در ادامه طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو برای تنظیم بازار، از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۸ اسفند ماه، مشتریان می‌توانند برای خرید سه محصول ایران خودرو به سایت این شرکت یا نمایندگی‌های مجاز آن مراجعه کنند.

 

 

فروش فوری سه محصول ایران خودرو

 

در این طرح فروش فوری سه خودروی وانت آریسان، رانا LX و پژو ۲۰۶ صندوقدار به فروش می‌رسند. قیمت وانت آریسان ۴۵ میلیون تومان، قیمت رانا LX، ۶۹ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان و قیمت پژو ۲۰۶ صندوقدار ۸۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

 

 

فروش فوری سه محصول ایران خودرو

فروش فوری سه محصول ایران خودرو

 

به جز وانت آریسان که در اسفند ماه ۹۷ تحویل داده می‌شود، خودروهای فروخته شده در این طرح ظرف ۳۰ روز کاری تحویل خواهند شد. لازم به ذکر است که در صورت تحویل خودرو در فروردین ماه، سند خودرو با مدل ۹۸ صادر خواهد شد. مطابق دیگر شرایط فروش فوری ایران خودرو در اسفندماه، ثبت‌نام صرفا با استفاده از کد ملی صورت می‌پذیر. افرادی که در ۱۸ ماه گذشته از ایران خودرو خودرو خریده‌اند و همچنین افراد زیر ۱۸ سال امکان خرید خودرو در این طرح را ندارند. مشتریان همچنین می‌توانند در صورت تمایل کارت طلایی تک ستاره را به صورت اختیاری دریافت کنند.

 

 

شرح خودرو

رنگ‌های قابل انتخاب

قیمت

تاریخ تحویل

وانت آریسان

سفید

۴۵ میلیون تومان

اسفند ۹۷

پژو ۲۰۶ صندوقدار با کیسه هوای راننده و سرنشین و سنسور دنده عقب و تهویه اتوماتیک و آینه جانبی و شیشه بالابر عقب برقی و استاندارد آلایندگی یورو ۴

سفید، مشکی، خاکستری

۸۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

۳۰ روز کاری

رانا LX با کیسه هوای راننده و سرنشین و استاندارد آلایندگی یورو ۴

سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری

۶۶ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان

۳۰ روز کاری

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین