لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

شرایط فروش فوری پژو ۴۰۵ و سمند (۱۹ اسفند)

در ادامه شرایط فروش ایران خودرو به منظور حمایت از مصرف‌کنندگان و تنظیم بازار شب عید، امروز ۱۹ اسفند هم این شرکت اقدام به فروش فوری دو خودرو از محصولات خود کرده است. طبق روال روزهای گذشته این محصولات به صورت فوری فروخته می‌شوند و سی روزه تحویل می‌شوند و قیمت آن‌ها با توجه به قیمت بازار آزاد تعیین شده است.

در شرایط فروش فوری امروز، خریداران می‌توانند پژو ۴۰۵ و سمند را خریداری کنند. خریداران باید با مراجعه به وبسایت ایران‌خودرو یا نمایندگی‌های این شرکت اقدام به ثبت‌نام کنند. خودروهای ثبت‌نامی با مدل ۹۸ تحویل مشتریان خواهند شد.

 

خرید پژو ۴۰۵

 

 

قیمت پژو ۴۰۵ بنزینی ایران خودرو در این شرایط فروش ۶۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تعیین شده است و خریداران می‌توانند از بین رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و خاکستری متال یکی را انتخاب کنند.

قیمت سمند LX سال بنزینی با رینگ فولادی هم ۶۶ میلیون و ۵۲۸ هزار تومان تعیین شده است و رنگ‌های ارائه شده سفید، مشکی، آبی کبود و خاکستری متال هستند.

 

خرید سمند

 

 

ثبت‌نام تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد یافت و پس اتمام ظرفیت سایت ثبت‌نانم بسته خواهد شد. همانطور که گفتیم زمان تحویل خودروها ۳۰ روز کاری خواهد بود. ضمنا تعطیلات پیش رو در این ۳۰ روز تاثیری نخواهند داشت. در صورت تمایل مشتریان می‌توانند اقدام به خرید کارت طلایی تک‌ستاره کنند. هر کد ملی قادر به ثبت یک سفارش خواهد بود و افراد زیر ۱۸ سال و افرادی که در ۱۸ ماه گذشته در طرح‌های فروش ایران‌خودرو ثبت‌نام کرده‌اند امکان خرید خودرو در این طرح را ندارند.

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین