لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

فروش فوری نقدی جک S3 اتوماتیک ویژه نیمه دوم اسفند

 

کرمان موتور جدیدترین شرایط فروش جک S3 با قیمت قطعی را اعلام کرده است. در این طرح فروش مدل اتوماتیک جک S3 به صورت نقدی به فروش می‌رسد. این طرح فروش ویژه نیمه دوم اسفند ۹۷ است و از ۲۱ اسفند ماه تا ۲۵ سال جاری اجرا خواهد شد.

 

همچنین بخوانید:  معایب جک S3، چرا جک S3 نخریم؟

 

قیمت جک S3 در این شرایط فروش ۱۶۱ میلیون تومان تعیین شده است و خودروها ظرف مدت ۱ ماه پس از ثبت‌نام تحویل خریداران خواهد شد. با وجود این که این خودروها در فروردین ۹۸ تحویل داده می‌شوند، مدل همه آن‌ها ۹۷ خواهد بود. طبیعتا سند خودرو آزاد خواهد بود و سود تاخیر در تحویل خودرو ماهانه ۱ درصد تعیین شده است.

 

فروش فوری نقدی جک S3 اتوماتیک ویژه نیمه دوم اسفند

 

 

جک S3 نسخه کوچک‌تر جک S5 است که مجهز به یک موتور چهار سیلندر ۱.۶ لیتری است که می‌تواند ۱۰۷ اسب‌بخار قدرت و ۱۵۵ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند. حداکثر سرعت این کراس‌اوور سایز متوسط ۱۷۵ کیلومتر بر ساعت اعلام شده است. گیربکس اتوماتیک این خودرو از نوع CVT است و با توجه به قدرت موتور و نوع گیربکس آن، نباید انتظار شتاب زیادی از این خودرو داشته باشید. مصرف سوخت این خودرو به صورت ترکیبی تقریبا ۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است.

 

فروش فوری نقدی جک S3 اتوماتیک ویژه نیمه دوم اسفند

 

 

این خودرو مجهز به فناوری‌های ایمنی و ترمزی مثل ترمز جلو و عقب دیسکی، سیستم ترمز EBD و ABS، سیستم کنترل پایداری ESC، سیستم کمکی هیدرولیک HBA، سیستم کنترل ایستایی در سربالایی HAC، ایربگ راننده و سرنشین جلو است. فرمان این خودرو الکتریکی است و از جمله آپشن‌ها و تجهیزات آن باید به سنسور پارک عقب، سانروف، چراغ‌های دیلایت (روشنالیی روز)، آینه‌های جانبی با تنظیم برقی و گرم‌کن، کامپیوتر سفری، تهویه اتوماتیک و صندلی‌های چرمی اشاره کرد.

 قیمت جک S3 اتوماتیک در بازار در حال حاضر ۱۶۷ میلیون تومان است و اختلاف چندانی با قیمت کارخانه آن ندارد. از مهم‌ترین رقبای جک S3 باید به ام وی ام X33، هایما S5 توربو، لیفان X60 و ام وی ام X22 اشاره کرد.

 

فروش فوری نقدی جک S3 اتوماتیک ویژه نیمه دوم اسفند

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین