لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

فروش فوری پژو ۴۰۵ و سمند LX (شنبه ۲۵ اسفند)

 

در ادامه طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو به منظور تنظیم بازار، از امروز شنبه ۲۵ اسفند ماه، این شرکت ۲ محصول خود یعنی پژو ۴۰۵ دوگانه‌سوز و سمند LX پایه گازسوز را به فروش می‌رساند. خریداران می‌توانند از طریق مراجعه به وبسایت ایران‌خودرو یا نمایندگی‌های مجاز این شرکت در این طرح فروش ثبت‌نام کنند.

 

 

در این طرح فروش، قیمت پژو ۴۰۵ دوگانه‌سوز ۶۵ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان و قیمت سمند LX با موتور EF7 پایه گازسوز هم ۷۳ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان تعیین شده است. خودروهای ثبت‌نام شده در این طرح فروش ۳۰ روزه تحویل خواهند شد. محدودیت‌های قبلی این طرح امروز هم فعال است، یعنی هر فرد می‌تواند با استفاده از کد ملی تنها یک خودرو ثبت‌نام کند و افراد زیر ۱۸ سال و همچنین آن‌هایی که در ۱۸ ماه گذشته از ایران‌خودرو به صورت ثبت‌نامی خودرو خریده‌اند نمی‌توانند در این طرح شرکت کنند.

 

فروش فوری پژو ۴۰۵ و سمند LX

 

 

پژو ۴۰۵ در این طرح فروش در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و خاکستری متال به فروش می‌رسد. برای سمند LX هم در این طرح فروش رنگ‌های سفید، آبی رویال، آبی کبود و خاکستری متال در نظر گرفته شده است.

گفتنی است که پژو ۴۰۵ دوگانه‌سوز مجهز به ترمز ضدقفل، ایموبلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین است و سمند LX دوگانه‌سوز هم مجهز به کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی است.

 

فروش فوری پژو ۴۰۵ و سمند LX

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین