لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

شرایط فروش و قیمت هیوندای النترا ۲۰۱۸ (فروردین ۹۸)

کرمان موتور از امروز سه‌شنبه ۲۰ فروردین ۹۸ شرایط فروش نقدی و فوری هیوندای النترا را آغاز خواهد کرد. در این شرایط فروش جدید، قیمت هیوندای النترا تقریبا ۵ میلیون تومان نسبت به قبل افزایش پیدا کرده است و خودروهای فروخته شده همه مدل ۲۰۱۸ هستند. قیمت هیوندای النترا ۴۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است. در جدول زیر می‌توانید قیمت جدید و قدیم هیوندای النترا ۲۰۱۸ را مشاهده و مقایسه کنید.

خودرو

قیمت قبل (تومان)

قیمت جدید (تومان)

هیوندای النترا ۲۰۱۸

۴۱۹.۰۰۰.۰۰۰

۴۲۴.۵۰۰.۰۰۰

 

هیوندای النترا

 

هیوندای النترا یکی از با کیفیت‌ترین سدان‌های موجود در بازار کشور است که البته قیمت آن هم کم نیست. این خودرو مجهز به یک موتور تنفس طبیعی ۲.۰ لیتری است که ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ دارد و می‌تواند ۱۵۲ اسب‌بخار قدرت و ۱۷۹ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند. شتاب صفر تا صد کیلومتر این خودرو تقریبا ۱۰.۴ ثانیه طول می‌کشد و حداکثر سرعت آن از سوی سازنده ۲۰۲ کیلومتر اعلام شده است.

 

 

هیوندای النترا

 

مصرف سوخت هیوندای النترا به صورت ترکیبی ۷.۴ در هر لیتر است و در داخل شهر ۸.۴ لیتر و در جاده ۶.۴ لیتر اعلام شده است. استاندارد آلایندگی این خودرو یورو ۶ است و از این نظر وضعیت بهتری نسبت به اکثر خودروهای موجود در بازار دارد. از نظر ایمنی هم هیوندای النترا با دریافت پنج ستاره ایمنی از موسسه Euro NCAP خیال خریداران را همه جوره راحت می‌کند.

از جمله تجهیزات و امکانات ایمنی هیوندای النترا می‌توان به ترمزهای دیسکی جلو و عقب مجهز به سیستم‌های EBD، ESC و ABS اشاره کرد. کیسه هوا برای راننده و سرنشین جلو، کیسه هوای جانبی، کیسه هوای پرده‌ای و کیسه هوای زانویی هم برای سرنشینان در نظر گرفته شده است.

 

 

هیوندای النترا

 

النترا از نظر امکانات و آپشن‌های رفاهی هم وضعیت خوبی دارد. سیستم صوتی این خودرو با یک نمایشگر ۵ اینچی، ۶ بلندگو، ساب‌ووفر و امکان کنترل سیستم از روی فرمان بسیار جذاب و مدرن است. فرمان برقی، گرمکن صندلی جلو و عقب، سیستم تشخیص نقطه کور، سیستم کنترل فشار باد لاستیک، کروز کنترل، سیستم کمکی پارک جلو و عقب، دوربین عقب، سیستم ورود بدون کلید، سانروف، آینه وسط الکتروکرومیک، روکش چرمی صندلی‌، سردکن صندلی جلو، تهویه دوگانه و سنسور باران از جمله دیگر آپشن‌ها و سیستم‌های رفاهی این خودرو هستند.

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین