لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

فروش نقد و اقساط محصولات MVM (بهار ۹۸)

مدیران خودرو با آغاز سال جدید، شروع به فروش محصولات ام وی ام به صورت نقد و اقساط در طرح فروش ویژه بهار ۹۸ خود کرده است. در این شرایط فروش خودروهایی مثل ام وی ام ۳۱۵ اسپرت، ام وی ام X22 و ام وی ام X33S اسپرت به فروش می‌رسند. اگرچه زمان تحویل این خودروها ۳۰ روز کاری اعلام شده است اما خودروهای عرضه شده همه مدل ۹۷ هستند.

 

فروش نقد و اقساط MVM

 

 

همانطور که گفتیم تاریخ تحویل تمام این خودروها، چه در فروش نقدی و چه اقساطی، سی روزه است. در شرایط فروش اقساطی، بازپرداخت اقساط ۱۲ ماهه، ۲۴ ماهه، ۳۶ ماهه و ۴۸ ماهه هستند. حواله صادر شده به نام مشتری در این شرایط فروش تنها ۷۲ ساعت اعتبار دارد و در صورت عدم واریز وجه حواله به حساب، درخواست مشتری به صورت خودکار حذف خواهد شد.

 

 

کلیه خودروها از سوی مدیران خودرو ۳ سال یا ۶۰ هزار کیلومتر گارانتی هستند. هزینه بیمه شخص ثالث یکساله هم از سوی شرکت پرداخت می‌شود. در زمان اقساط کلیه خودروها بیمه بدنه دارند و سرویس اولیه کلیه این خودروها رایگان است. قیمت ام وی ام ۳۱۵ اسپرت در تیپ اسپرت اکسلنت ۱۰۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تعیین شده است که ارزان‌ترین خودروی این طرح فروش است و قیمت ام وی ام X33S اتوماتیک اسپرت است هم ۱۸۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شده است که گران‌ترین خودروی این طرح فروش است. در جدول‌های زیر می‌توانید شرایط فروش نقد و اقساط و قیمت محصولات ام وی ام در این طرح فروش را مشاهده کنید.

 

فروش ام وی ام

 

فروش ام وی ام

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین