لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

دور جدید فروش فوری ایران خودرو (چهارشنبه ۲۸ فروردین ۹۸)

 

کم کم در آغاز سال ۹۸ شاهد آغاز شرایط فروش شرکت‌های خودروسازی مختلف در روزهای اخیر بوده‌ایم. مدیران خودرو، کرمان موتور و ایران‌خودرو از جمله شرکت‌هایی بوده‌اند که در روزهای اخیر شرایط فروش خود را اعلام و شروع به فروش محصولات خود کرده‌اند.

ایران خودرو در اطلاعیه جدید خود، شرایط فروش فوری جدید خود را اطلاع‌رسانی کرده است. این سومین مرحله از فروش فوری این شرکت است و از ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۲۸ فروردین آغاز خواهد شد و تا تکمیل ظرفیت ادامه پیدا خواهد کرد. کلیه خودروهای فروخته شده در این شرایط فروش به صورت فوری و ۳۰ روزه تحویل خریداران خواهند شد.

 

همچنین بخوانید:  راهنمای خرید پژو ۴۰۵

 

دور جدید فروش فوری ایران خودرو

 

چه خودروهایی در فروش فوری ایران خودرو عرضه می‌شوند؟

مطابق گذشته در این طرح فروش فوری دو خودرو به فروش می‌رسند: پژو پارس سال و پژو ۴۰۵ بنزینی. قیمت پژو پارس سال در این طرح فروش فوری ۷۸۳.۳۸۴.۰۰۰ ریال تعیین شده است. قیمت پژو ۴۰۵ بنزینی هم ۶۳۱.۵۸۴.۰۰۰ ریال تعیین شده است. گفتنی است که پژو پارس سال مجهز به ترمز ضدقفل، ایموبلایزر، کیسه هوا برای راننده و سرنشین جلو و سیستم اخطار سرقت است و در رنگ‌‌های سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری متالیک، آبی رویال عرضه می‌شود. پژو ۴۰۵ بنزینی با ترمز ضدقفل، ایموبلایزر، کیسه هوای راننده و سرنشین و در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و خاکستری متال به فروش می‌رسد.

 

 

لازم به ذکر است که طبق دستور وزارت صنعت ایران خودرو در این طرح‌های فروش فوری تنها می‌تواند ۲۰ درصد از تولیدات روزانه خود را به فروش برساند و بقیه تولیدات این گروه باید برای پایبندی به تعهدات و فروش‌های قبلی این شرکت در اختیار دیگر خریداران قرار بگیرند.

 

دور جدید فروش فوری ایران خودرو

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین