لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

شرایط پیش فروش و فروش فوری سایپا (ویژه اعیاد شعبانیه ۹۸)

 

با توجه به تقاضای فراوان در بازار برای فروش فوری خودرو و خودروهای تحویل فوری و فرا رسیدن اعیاد شعبانیه، شرکت سایپا نیز اقدام به فروش فوری و پیش فروش محصولات خود کرده است. این طرح فروش از امروز، ۲۷ فروردین آغاز می‌شود و می‌توانید جزئیات آن را در این مقاله سایت رکاب مطالعه کنید.

 

 

آغاز پیش فروش و فروش فوری محصولات سایپا

در حالی که در ماه‌های اخیر ایران خودرو حسابی فعال بوده است و از بهمن ماه مشغول فروش فوری محصولات خود بوده است، سایپا فعالیت کمتری داشته است اما از امروز متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت سایپا، در طرح فروش فوری این شرکت ثبت‌نام کرده و خودروی خود را با تاریخ تحویل یک ماهه یا چند ماهه تحویل بگیرند.

به گفته عبدالله بابایی نماینده مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش، در این طرح فروش مشتریان می‌توانند خودروهای خود را به صورت اینترنتی ثبت‌نام کنند و یک ماهه تحویل بگیرند. همچنین در این طرح فروش، پیش فروش عادی نیز در نظر گرفته شده است و مشتریان می‌توانند خودروهای خود را با تحویل چند ماهه هم ثبت‌نام کنند.

 

شرایط پیش فروش و فروش فوری سایپا

 

 

جزئیات شرایط پیش فروش و فروش فوری سایپا

برای شرکت در این طرح فروش، متقاضیان نباید در ۱۸ ماه گذشته در یکی از طرح‌های فروش سایپا ثبت‌نام کرده باشند. همچنین ثبت‌نام از طریق کد ملی صورت می‌گیرد و هر فرد می‌تواند با کد ملی خود یک خودرو ثبت‌نام کند. مطابق طرح‌های گذشته سایپا و ایران خودرو افراد زیر ۱۸ سال امکان ثبت‌نام خودرو ندارند. همچنین برای کنترل بازار و مبارزه با دلالی، امکان صلح و خرید انصرافی در این شرایط فروش وجود ندارد. در صورت لغو سفارش در هر مرحله، مبلغ واریزی مشتری کاملا به حساب او باز خواهد گشت. سایپا همچنین اعلام کرده است که خودروهای معوق نیز تا چهار ماه آتی تحویل مشتریان خواهد شد.

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین