لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

شرایط فروش فوری ایران خودرو (سه شنبه ۳ اردیبهشت)

در ادامه طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو که به گفته این شرکت برای پاسخ به نیاز متقاضیان واقعی و تنظیم بازار صورت می‌گیرد، این شرکت از ساعت ده صبح روز سه ‌شنبه سوم اردیبهشت ۱۳۹۸ اقدام به فروش پژو پارس سال و پژو ۴۰۵ دوگانه‌سوز با قیمت قطعی و تحویل فوری و سی روزه خواهد کرد. این شرایط فروش تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه پیدا می‌کند بنابراین اگر قصد خرید پژو پارس یا خرید پژو ۴۰۵ دارید بهتر است همان ابتدای آغاز فروش، اقدام به ثبت‌نام کنید.

 

فروش فوری پژو پارس ایران خودرو

 

 

مطابق شرایط فروش قبلی این شرکت، ثبت‌نام تنها از طریق کد ملی امکان‌پذیر است. افراد زیر ۱۸ سال و آن‌هایی که در سال گذشته در طرح‌های فروش ایران خودرو ثبت‌نام کرده‌اند امکان شرکت در این شرایط فروش را ندارند. خودروها تنها در رنگ‌های اعلام شده به فروش می‌رسند.

 

فروش فوری پژو ۴۰۵

 

 

در این شرایط فروش فوری ایران خودرو، قیمت پژو پارس سال ۷۸ میلیون و ۳۳۸ هزار و ۴۰۰ تومان تعیین شده است و قیمت پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز هم ۶۵ میلیون و ۵۷۸ هزار و ۴۰۰ تومان است. پژو پارس سال تنها در رنگ‌های سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری، متالیک و آبی رویال عرضه می‌شود و برای پژو ۴۰۵ دوگانه‌سوز هم تنها رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و خاکستری متال قابل انتخاب است.

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین