لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو (۷ اردیبهشت ۹۸)

 

در چند ماه گذشته فروش‌های فوری خودروسازان توانسته است شرایط پر تلاطم بازار خودروی کشور را آرام کند و در ادامه همین طرح‌های فروش، ایران خودرو از روز شنبه ۷ اردیبهشت ساعت ۱۰ صبح دور بعد فروش فوری خود را آغاز خواهد کرد. شرایط این طرح فروش فوری مشابه طرح‌های سابق خواهد بود.

 

 

شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو

 

در این دور فروش فوری ایران خودرو، خودروهای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و پژو ۴۰۵ بنزینی با قیمت حاشیه بازار و شرایطی که به آن پرداخته‌ایم به فروش گذاشته شده‌اند. دقت کنید که مثل همیشه تعداد خودروهای عرضه شده محدود است و به محض اتمام ظرفیت سایت ثبت‌نام بسته می‌شود، بنابراین اگر قصد خرید پژو ۲۰۶ تیپ ۲ یا پژو ۴۰۵ بنزینی دارید بهتر است در همان ابتدای آغاز فروش فوری اقدام به ثبت‌نام کنید. موعد تحویل این خودروها ۳۰ روزه اعلام شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲، ۶۷ میلیون و ۲۸۳ هزار تومان تعیین شده است. این خودرو در رنگ‌های سفید، مشکی، خاکستری، نقره‌ای، قرمز دو پوششه و آبی کاسپین عرضه می‌شود.

قیمت پژو ۴۰۵ بنزینی که در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و خاکستری متال عرضه می‌شود هم ۶۳ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان تعیین شده است.

 

 

نکات مهم درباره فروش فوری ایران خودرو

تمام خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش مدل ۹۸ خواهند بود. هر کد ملی تنها می‌تواند یک سفارش ثبت‌نام کند و افرادی که در یک سال گذشته در طرح‌های ایران خودرو شرکت کرده‌اند امکان ثبت‌نام در این طرح را ندارند. همچنین افرادی که می‌خواهند در این طرح ثبت‌‌نام کنند باید ۱۸ سال یا بیشتر داشته باشند. مشتریان می‌توانند در صورت تمایل کارت طلایی تک ستاره ایران خودرو را نیز خریداری کنند.

 

شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین