لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

شرایط فروش فوری ایران خودرو (۸ اردیبهشت ۹۸)

 

با اعلام شرکت ایران خودرو، مشتریان متقاضی خرید پژو ۴۰۵ بنزینی و پژو ۴۰۵ دوگانه سوز می‌توانند در شرایط فروش فوری ایران خودرو با قیمت حاشیه بازار شرکت کنند. مثل همیشه تعداد خودروهای عرضه شده محدود است و به محض اطتمام ظرفیت سایت ثبت‌نام بسته می‌شود، بنابراین متقاضیان بهتر است حواسشان را جمع کنند و ساعت ۱۰ صبح روز یک‌شنبه ۸ اردیبهشت وارد سایت ایران‌ خودرو شوند تا بتوانند در این طرح ثبت نام کنند. مثل همیشه موعد تحویل این خودروها ۳۰ روز کاری عنوان شده است.

ایران خودرو یکی از شرکت‌هایی است که سعی کرده است با فروش فوری محصولات خود کمی از تلاطم بازار خودرو در کشور بکاهد و به گفته خودشان این طرح‌های فروش را برای پاسخ به نیاز متقاضیان واقعی و همچنین تنظیم بازار اجرا می‌کنند.

 

 

هشت اردیبهشت ایران خودرو

 

در شرایط فروش فوری ایران خودرو ۸ اردیبهشت چه خودروهایی فروخته می‌شوند؟

در این شرایط فروش دو خودروی پژو ۴۰۵ SLX و پژو ۴۰۵ دوگانه سوز عرضه می‌شوند. قیمت پژو ۴۰۵ SLX در این طرح ۶۷ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان و قیمت پژو ۴۰۵ دوگانه سوز هم ۶۵ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان تعیین شده است. پژو ۴۰۵ SLX در رنگ‌های مشکی، سفید، نقره‌ای و خاکستری متال عرضه می‌شود و پژو ۴۰۵ دوگانه سوز نیز در همین رنگ‌ها به فروش می‌رسد.

 

 

شرایط فروش فوری ایران خودرو

مطابق معمول ثبت‌نام تنها از طریق کد ملی ممکن است و هر کد ملی مجاز به ثبت یک سفارش خواهد بود. مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته در طرح‌های ایران خودرو شرکت داشته‌اند و همینطور افراد زیر ۱۸ سال نمی‌توانند در این طرح یا طرح‌های جدید دیگر شرکت کنند. همانطور که گفتیم موعد تحویل خودروها ۳۰ روزه است، تمام خودروها مدل ۹۸ خواهند بود و ظرفیت این طرح فروش فوری محدود است. ثبت‌نام تنها از طریق سایت فروش رسمی ایران خودرو انجام می‌شود. مشتریان همچنین می‌توانند در صورت تمایل کارت طلایی تک ستاره ایران خودرو را نیز خریداری کنند.

 

هشت اردیبهشت ایران خودرو

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین