لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

جدیدترین شرایط فروش و قیمت جک J4 (اردیبهشت ۹۸)

 

کرمان موتور جدیدترین قیمت جک J4، سدان چینی خود را اعلام کرده است که نسبت به قیمت قبلی ۴۷ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است! پیش از این متقاضیان می‌توانستند برای خرید جک J4 ۷۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بپردازند اما از اردیبهشت ماه سال ۹۸، قیمت این خودرو ۳۷ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است و قیمت جک J4 به ۱۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است، بنابراین باید ورود جک J4 را که سابقا یک سدان اقتصادی بود به جمع خودروهای گران‌تر از ۱۰۰ میلیون تومان تبریک بگوییم.

 

 

جدیدترین شرایط فروش و قیمت جک J4

 

درباره جک J4

اگر قصد خرید جک J4 دارید بد نیست بدانید این خودرو مجهز به یک موتور چهار سیلندر ۱.۵ لیتری است که می‌تواند ۱۰۳ اسب‌بخار قدرت و ۱۴۶ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند. حداکثر سرعت این خودرو ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت است. جک J4 خودروی پرشتاب و سریعی نیست و شتاب صفر تا صد کیلومتر آن ۱۳.۵ ثانیه طول می‌کشد. یگیربکس این خودرو اتوماتیک CVT است و نیروی تولید شده توسط موتور به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود. مصرف سوخت این خودرو به صورت ترکیبی ۶.۲ لیتر است که میزان مناسبی برای یک سدان با این ابعاد محسوب می‌شود.

این خودرو مجهز به دو کیسه هوا برای راننده و سرنشین جلو است. ترمز جلوی این خودرو دیسکی و ترمز عقب کاسه‌ای است و ترمزها مجهز به سیستم‌های ABS و EBD هستند. سیستم کنترل فشار باد چرخ‌ها و سنسور پارک عقب از جمله امکانات ایمنی این خودرو هستند.

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین