لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

شرایط فروش فوری ایران خودرو (۱۰ اردیبهشت)

 

پس از صدور مجوز وزارت صنعت برای فروش فوری خودرو به خودروسازان داخلی و با توجه به اختلاف زیاد قیمت خودرو در کارخانه و بازار، این روزها طرح‌های فروش فوری شرکت‌‌های مختلف با استقبال خوبی مواجه شده است. در ادامه این طرح‌های فروش فوری، ایران خودرو روز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت اقدام به فروش فوری دو محصول بسیار پرطرفدار خود یعنی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و پژو پارس سال خواهد کرد.

 

 

خودروهای عرضه شده در فروش فوری ایران خودرو (۱۰ اردیبهشت)

دو خودروی عرضه شده در این مرحله از شرایط فروش فوری ایران خودرو، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و پژو پارس سال هستند. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲، ۶۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و قیمت پژو پارس سال هم ۷۸ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان تعیین شده است. پژو ۲۰۶ تیپ ۲ تنها در رنگ‌های سفید، مشکی، خاکستری، نقره‌ای، قرمز دو پوششه، آبی کاسپین و گیلاسی به فروش می‌رسد و برای پژو پارس سال هم رنگ‌های سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری متالیک و آبی رویال در نظر گرفته شده است.

 

همچنین بخوانید:  راهنمای خرید پژو پارس

 

شرایط فروش فوری ایران خودرو

خودروهای فروخته شده در این طرح ظرف ۳۰ روز کاری تحویل خریداران خواهند شد و مدل تمامی آن‌ها، ۹۸ خواهد بود. هر کد ملی قادر به ثبت یک سفارش است و افرادی که در طرح‌های روزهای قبل ثبت‌نام کرده‌اند یا در ماه‌های اخیر در طرح‌های ایران‌خودرو شرکت کرده‌اند و همچنین افراد زیر ۱۸ سال امکان مشارکت در این طرح را ندارند. ظرفیت این شرایط فروش محدود است و به محض اتمام ظرفیت، سایت ثبت‌نام بسته خواهد شد. مشتریان همچنین می‌توانند در صورت تمایل کارت طلایی تک ستاره این شرکت را نیز خریداری کنند.

 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین