لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :2 دقيقه

شاسی بلندی دیگر از اوپل

Opel Crossland X جدید دارای ظاهری جمع وجور و SUV مانند است و داخل کابین آن نیز به اندازه ی کافی جادار است. این خودرو دومین عضو خانواده ی Opel X بعد از ماشین Mokka X که پرفروش ترین ماشین کمپانی Opel در کلاس B است، به حساب می آید. این ماشین با توجه به ظاهر خاص خود بیشتر برای مناطق شهری مناسب است. البته باید گفت که برای استفاده در سفرها نیز Opel Crossland X کاملا مناسب است. طول آن 4.21 متر است که در مقایسه با Astra به اندازه ی 16 سانتی متر کوتاه تر است. ولی در عوض 10 سانتی متر ارتفاع بیشتری نسبت به آن دارد که این امر باعث می شود تا مسافرانی که از Opel Crossland X استفاده می کنند جاده را بهتر ببینند و کاملا به آن مشرف باشند.

مدل جدید این ماشین با امکاناتی که دارد رانندگی را برای شما راحت تر، جذاب تر و ایمن تر کرده است. از امکانات و تجهیزات ایمنی این ماشین می توان به چراغ های اصلی LED با قابلیت تنظیم نور خودکار، دوربین عقب پانورامیک 180 درجه، سیستم کمکی پارک ، سیستم هشدار دهنده ی برخورد از جلو با قابلیت تشخیص عابران پیاده، ترمز اضطراری خودکار ، سیستم تشخیص تابلو ی سرعت و ... اشاره کرد.

صندلی های جلوی اوپل کراس لندX دارای استاندارد AGR در زمینه ی ارگونومی است و این صندلی ها به عنوان راحت ترین صندلی در کلاس B شناخته می شود. همچنین صندلی های عقب نیز قابلیت جابجایی تا 150 میلی متر در جهت طول را دارند که این امکان را برای مشتریان فراهم می کند تا در صورت نیاز حجم صندوق عقب را با جلو کشیدن صندلی های عقب افزایش دهند و یا با عقب بردن صندلی ها فضای بیشتری برای مسافرانی که در عقب ماشین نشسته اند ایجاد کنند. صندوق عقب این ماشین در حالت عادی 410 لیتر حجم دارد و در صورتی که صندلی های عقب کاملا به سمت جلو کشیده شوند این عدد به 520 لیتر افزایش می یابد که در کلاس خود بی نظیر است.

از دیگر امکانات داخل کابین می توان به صفحه نمایش 8 اینچی رنگی و سیستم های سرگرمی Radio R 4.0 IntelliLink و Navi 5.0 IntelliLink اشاره کرد. پیشرانه های متعددی از انواع گوناگون بنزینی ، دیزلی و LPG برای این ماشین در نظر گرفته شده است. همچنین از بین جعبه دنده های دستی و اتوماتیکی که برای این ماشین موجود است می توانید جعبه دنده ی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین