لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

رونمایی از قدرتمندترین مرسدس بنز 2018

کمپانی مرسدس بنز قصد دارد تا نسخه ی قدرتمندتری از قدرتمند ترین خودروی خود، یعنی AMG، تولید کند. مرسدس بنز AMG GT R محصول سال 2018 بوده و برای اولین بار در پیست Nurburgring در حین انجام تست ها مشاهده شده است.

 

 احتمالا این نسخه با نام AMG GT R Black Series معرفی خواهد شد. از مهم ترین تغییرات ظاهری ایجاد شده در این خودرو نسبت به مدل قبلی، می توان به تغییر محل قرار گیری اگزوزها از وسط به کناره های خودرو اشاره کرد، که این نحوه ی طراحی و قرار گیری آن ها، شباهت زیادی به سیستم اگزوز خودروی AMG GT 4 دارد.

 

باله ی قابل تنظیم به صورت دستی در این خودرو نیز استفاده شده و تقریبا مشابه مدل قبلی است. به احتمال زیاد شیشه ی پلی کربناتی را جایگزین شیشه ی عقب این خودرو کرده اند تا با این اقدام نیز وزن خودرو کاهش یابد. خودروی پورشه 911 GT2 RS نیز دارای شیشه ی عقب پلاستیکی بوده که در واقع پیش بینی می شود که کمپانی مرسدس، خودروی GT-R Black Series را برای رقابت با این خودرو تولید کرده است.

 

اگر خودروی GT R Black Series (و یا هر آنچه که نامیده خواهد شد) به مرحله ی تولید نزدیک شده باشد، انتظار می رود تا این خودرو در نمایشگاه خودروی فرانکفورت در 12 سپتامبر سال جاری معرفی شود.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین