لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :7 دقيقه

پرفروش ترین خودروها و پیکاپ ها در آمریکا در سال 2017

شروع هر ماه با تخمین هایی از فروش خودروهای مختلف در بازار آمریکا همراه می شود. در این بین، اکثر خودروهای خریداری شده در بازارهای آمریکا مربوط به پیکاپ ها است. به طور معمول ، قیمت سوخت در آمریکا ارزان بوده و این یک عامل خیلی مهم در تعیین نوع خودروی خریداری شده توسط مردم است. زمانی که قیمت سوخت ارزان باشد، مردم خودروهایی را می خرند که علاوه بر راحتی، به طور کامل بتواند نیازمندی های آن ها را رفع نماید. پیکاپ های امروزی علاوه بر فراهم کردن راحتی مناسب برای سرنشینان، برای حمل بار سنگین نیز بسیار مناسب خواهد بود. البته در بین خودروهای خریداری شده، خودروهای سدان و فشرده نیز به چشم می خورد. در این لیست همچنین خودروهای کراس اوور نیز دیده می شود که دلیل آن علاقه ی روزافزون خانواده ها به این خودرو است. در این مقاله به معرفی 10 خودروی پرفروش در بازارهای آمریکا خواهیم پرداخت...

 

10 - چوی (Chevy Equinox)

خودروی کراس اوور چوی (Chevy Equinox) به عنوان یکی از ده خودروی پر فروش این لیست مطرح است. این خودرو در سال 2018، کاملا بازطراحی شده به طوری که وزن نسخه ی جدید آن 180 کیلوگرم کمتر از وزن نسخه ی قدیمی است. برای این خودرو، سه گزینه پیشرانه در نظر گرفته شده که عبارتند از: پیشرانه ی توربوشارژردار 1.5 لیتری 4 سیلندر، پیشرانه ی توربو دیزل 1.6 لیتری و پیشرانه ی 2.0 لیتری دارای 4 سیلندر.

در ماه اکتبر 2017، تعداد 25.272 دستگاه از این خودرو در بازارهای آمریکا به فروش رسید.

 

9 - تویوتا کمری

تویوتا کمری همواره به دلیل داشتن ایمنی مناسب، مصرف پایین سوخت، ظاهر زیبا و امکانات پایه ی فراوان همیشه مورد توجه خریداران متوسط بازاهای آمریکا بوده است. این خودرو مجهز به پیشرانه ی 2.5 لیتری 4 سیلندر بوده که توانایی تولید 203 اسب بخار قدرت و 184 پوند فوت گشتاور را دارد. البته کمپانی تویوتا یک پیشرانه ی قدرتمند تر را نیز در اختیار مشتریان قرار داده و در صورت درخواست می توانند از پیشرانه ی 3.5 لیتری V6 با قدرت تولیدی 301 اسب بخار و گشتاور تولیدی 267 پوند فوت بهره ببرند. البته یک سیستم قدرت هیبریدی نیز برای این خودرو درنظر گرفته شده که استفاده از آن سبب شده تا مصرف این خودرو چیزی در حدود مصرف خودروی تویوتا پریوس باشد.

در ماه اکتبر، تعداد 26.252 دستگاه از این خودرو در بازارهای آمریکا به فروش رسید.

 

8- هوندا آکورد

هوندا آکورد به عنوان بزرگترین خودروی هوندا، فضایی کافی برای پنج سرنشین را در خود دارد. همچنین ظاهر این خودرو، آن را بسیار زیبا و دوست داشتنی جلوه داده است. دو گزینه پیشرانه برای مدل 2018 این خودرو عبارتند از: پیشرانه ی 1.5 لیتری توربوشارژر دار با قدرت خروجی 192 اسب بخار و گشتاور تولیدی 192 پوند فوت، و پیشرانه ی 2.0 لیتری توربوشارژر دار با قدرت تولیدی 252 اسب بخار و گشتاور تولیدی 273 پوند فوت.

در ماه اکتبر، تعداد 26.740 دستگاه از این خودرو در بازارهای آمریکا به فروش رسید.

 

7- هوندا CR-V

خودروی هوندا CR-V کاملا جادار و قابل تنظیم به حالت های مختلف بوده که همین امر، این خودرو را به عنوان خودرویی مناسب برای خانواده، تبدیل کرده است. مدل جدید هوندا CR-V تغییراتی دربرداشته شامل افزایش حجم داخل کابین برای راحتی بیشتر سرنشینان، افزایش ظرفیت حمل بار و استفاده از پیشرانه ی جدید 1.5 لیتری توربوشارژر دار 4 سیلندر. مدل قبلی هوندا CR-V یکی از بهترین خودروها در کلاس خود بود و مدل جدید این خودرو نیز همچنان توانست تا خود را به عنوان بهترین در کلاس خود معرفی کند.

در ماه اکتبر 2017، تعداد 27.773 دستگاه از خودروی هوندا CR-V مدل 2017 در بازارهای آمریکا به فروش رسید.

 

6- نیسان Rogue

 این خودرو در قالب دو تیپ با سیستم دیفرانسیل جلو، و دارای سیستم دیفرانسیل چهار چرخ به بازار عرضه شد. نیسان (Rogue) با ظاهری زیبا همانند سایر کراس اوورها، به خوبی برای 5 سرنشین طراحی شده است. سیستم قدرت این خودرو شامل یک پیشرانه ی 2.5 لیتری 4 سیلندر با قدرت تولیدی 170 اسب بخار و گشتاور تولیدی 175 پوند فوت بوده که به جعبه دنده ی XTronic نیسان متصل شده است.

در ماه اکتبر، تعداد 30.286 دستگاه از خودروی نیسان Rogue در بازارهای آمریکا به فروش رسید.

 

5- هوندا Civic

خودروی هوندا Civic همچنان جایگاه نخست خود را در فروش خودروهای کامپکت در آمریکا، حفظ کرده است. خودرویی با امکانات منحصر به فرد، تجهیزات ایمنی فراوان و مصرف سوخت پایین. دو نوع پیشرانه برای این خودرو در نظر گرفته شده است که یکی از آن ها پیشرانه ی 2.0 لیتری و دیگری پیشرانه ی 1.5 لیتری دارای توربوشارژر بوده که توانایی تولید 174 اسب بخار قدرت و 162 پوند فوت گشتاور را دارد.

در ماه اکتبر، تعداد 30.319 دستگاه از این خودرو به فروش رسید.

 

4- تویوتا RAV4

خودروی تویوتا راو 4 (RAV4) یکی از خودروهای کامپکت SUV با امکاناتی که برخوردار است، توانسته تا خودروی ایده آلی برای هر خانواده محسوب شود. این خودرو گنجایش 5 نفر سرنشین داشته و در شش تیپ به بازار عرضه شده است: LE، XLE، SE، Limited، Platinum و Adventure. در تمامی تیپ ها از پیشرانه ی قدرتمند 2.5 لیتری با توانایی تولید 176 اسب بخار قدرت به همراه یک جعبه دنده ی 6 سرعته ی اتوماتیک و تمامی تیپ ها در دو نسخه ی دارای سیستم دیفرانسیل جلو و یا دارای سیستم دیفرانسیل 4 چرخ موجود هستند.

در ماه اکتبر، تعداد 34.086 دستگاه از این خودرو در بازارهای آمریکا به فروش رسید.

3- خودروی رم Ram 1500 – 3500

این خودرو دارای سه حالت برای کابین (عادی، Quad و کابین های Crew) است. هر یک از این کابین ها، از طول محور تا محور متفاوت، و همچنین دو نوع سیستم دیفرانسیل (4 در2) و (4 در 4) برخوردار است. سه نوع پیشرانه برای این خودرو در نظر گرفته شده است پیشرانه ی 3.6 لیتری V6، پیشرانه ی 5.7 لیتری HEMI V8 و پیشرانه ی 3.0 لیتری V6 از نوع توربو دیزل.

در ماه اکتبر، تعداد 44.201 دستگاه از این خودرو در بازارهای آمریکا به فروش رسید.

2- شورولت Silverado

خودروی شورولت Silverado، به عنوان خودرویی بزرگ، جادار و از نظر مصرف سوخت به صرفه، توانست تا به فروش 53.157 دستگاه در ماه اکتبر 2017 دست یابد. این شورولت، خودرویی است مناسب جهت سفر با خانواده، حمل بار و یا کشیدن تریلر. سه نوع پیشرانه از نوع EcoTec برای این خودرو در نظر گرفته شده که مشتریان می توانند سیستم قدرت مورد نظر خود را از بین این گزینه ها انتخاب نمایند.

1- فورد سری F

آخرین نسخه ی خودروی فورد F-150، بازار خودروهای پیکاپ را وارد تحول جدیدی کرد. کمپانی فورد به منظور پیش افتادن از سایر رقبا، از بدنه ی تمام آلومینیومی برای تولید بدنه ی خودروی F-150 استفاده کرد تا سهم بسزایی در کاهش وزن این خودرو داشته باشد، بدون آنکه تاثیری منفی در میزان قدرت کشندگی این خودرو داشته باشد. استفاده از بدنه ی تمام آلومینیومی سبب کاهش وزن 318 کیلوگرمی این خودرو شده است. وزن کم، در کنار استفاده از پیشرانه های کم مصرف سبب شده تا این خودرو از نظر مصرف سوخت بسیار ایده آل به نظر برسد.

خودروی فورد F-150 با سه نوع کابین (عادی، Super و Crew) و دو نوع سیستم دیفرانسیل (4 در 2) و (4 در 4) در بازار موجود است. این خودرو دارای پنج تیپ (XL ، XLT ، Lariat ، King Ranch و Platinum) بوده و چهار گزینه پیشرانه برای این خودرو در نظر گرفته شده است که عبارتند از: پیشرانه ی 3.3 لیتری V6، پیشرانه ی 2.7 لیتری EcoBoost V6 با قدرت تولیدی 325 اسب بخار، پیشرانه ی 3.5 لیتری EcoBoost V6 با قدرت تولیدی 375 اسب بخار و گشتاور تولیدی 470 پوند فوت و در نهایت پیشرانه ی 5.0 لیتری V8 با قدرت تولیدی 395 اسب بخار.

در ماه اکتبر، تعداد 75.974 دستگاه از خودروی فورد F-150 در بازارهای آمریکا به فروش رسید.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین