لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

رونمایی هیوندای ولستر 2019 در نمایشگاه دیترویت

کمپانی هیوندا به زودی از نسخه ی جدید خودروی هیوندا ولستر (Veloster) رونمایی خواهد کرد. با توجه به عکس های مخفیانه ای که از نسخه ی آزمایشی این خودرو گرفته شده، می توان به برخی از اطلاعات و ویژگی های ولستر 2019 پی برد.

اطلاعات منتشر شده از ولستر جدید، نشان از آن دارند که این ولستر 2019 از نوع توربو (Turbo) خواهد بود چرا که اگزوز نسخه ی موجود در عکس به شکل اگزوز بزرگ و دایره ای شکل طراحی شده که در مرکز قرار گرفته است. به نظر می رسد که این خودرو مورد طراحی جدید قرار گرفته و سقف آن نسبت به مدل های قبلی، کوتاه تر است. از دیگر تفاوت های ظاهری مدل جدید این خودرو نسبت به مدل قبلی، می توان به پهن تر شدن پنجره ی عقب و استفاده از چراغ های باریک تر و پهن تر اشاره کرد.

در کل می توان گفت که طراحی ظاهری مدل جدید نسبت به مدل قبلی، خشن تر و اسپرت تر به نظر می رسد. همچنین به نظر می رسد نسخه ی توربو (Turbo) هیوندا ولستر در مقایسه با نسخه ی معمولی آن، به یک دریچه ی اضافی ورودی هوا در قسمت انتهایی سپر جلو مجهز است.

قرار است مدل جدید خودروی هیوندا ولستر توربو، در نمایشگاه خودروی دیترویت به صورت رسمی معرفی شود. احتمالا این نسخه در کنار نسخه ی معمولی معرفی خواهد شد. البته در حال حاضر تمرکز کمپانی در طراحی نسخه ی N خودروی ولستر بوده که احتمالا در اواخر سال آینده معرفی خواهد شد.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین