لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :3 دقيقه

برترین خودروهای SUV در سال 2018 | لیست برترین SUV های 2018 همراه با تصاویر

در کشور انگلستان در حال حاضر خودروهای SUV بسیاری زیادی به فروش می رسند. اگرچه وجود تنوع در کلاس خودروهای SUV از نگاه مشتریان، مطلوب است اما انتخاب گزینه ی مناسب از میان این همه خودروی SUV با توجه به معیارهای مختلفی از قبیل میزان جادار بودن و کیفیت سیستم اطلاعاتی بسیار دشوار است. در این مطلب سعی شده تا به معرفی بهترین خودروهای SUV موجود در بازار بپردازیم.

 در این مطلب سعی شده به این سوال پاسخ داد که " بهترین خودروهای SUV موجود در بازار کدام خودروها هستند؟. در حال حاضر خودروهای SUV به دلیل ایجاد شرایط و وضعیت مناسب رانندگی و جادار بودن کابین آن ها در مقایسه با سایر خودروها، روند رو به رشدی در زمینه ی فروش پیدا کرده اند. واقعا مهم نیست که به دنبال چه خودرویی هستید، کافی است به امکانات این خودروها نگاه کنید و قطعا یکی از این SUV ها نظر شما را به خود جلب خواهد کرد.

برخی از مشتریان نگران این هستند که انتخاب یک خودروی SUV به منزله ی رانندگی با یک خودروی بزرگ و نامتعارف بوده که مصرف سوخت بسیار بالایی دارد. در حالی که اکنون اکثر این خودروها میزان مصرف سوخت معقول و در حد خودروهای سدان و یا هاچ بک دارند. پس اگرچه در گذشته، خرید خودروهای SUV اکثرا مختص افرادی بود که به دنبال تفریحات آفرود بودند، در زمان حاضر، نوع استفاده از آنها تغییر کرده و استفاده از این نوع خودروها تنها محدود به مناطق آفرود نخواهد بود.

مزایای خودروی های چهار درب SUV، به سادگی هر راننده ای را به خود جذب می کند. ارتفاع بلند خودرو سبب شده تا راننده دید مناسب تری از جاده داشته باشد و البته گفتنی است که ارتفاع رانندگی بالاتر نیز موجب افزایش اعتماد به نفس راننده نیز می شود. بدنه ی بزرگتر، فضای مناسبی جهت استقرار سرنشینان و وسایل مورد نیاز خانواده ها فراهم می کند.

با افزایش تقاضا برای خرید خودرو های SUV و تولید و معارفه ی خودروهای جدید توسط خودروسازان در این بخش، موجب شده تا در این مطلب، لیستی از 10 خودروی SUV برتر به فروش رسیده در کشور انگلستان تهیه کرده که در ادامه همراه با تصاویر ارائه خواهند شد.

گفتنی است که خودروهای SUV حتی در شرایط نامساعد جوی نیز عملکرد خوبی دارند. این عملکرد خوب SUV ها را می توان به دلیل استفاده از سیستم دیفرانسیل چهار چرخ در آن ها دانست. اگرچه برخی اعتقاد دارند که این سیستم دیفرانسیل موجب افزایش هزینه های جاری خودرو از قبیل سوخت می گردد اما کمپانی های خودروسازی برای رفع این مشکل، از پیشرانه های هیبریدی و یا Plug-In استفاده می کنند تا هزینه ها را کاهش دهند. از طرفی با معرفی برخی از خودروهای SUV پر قدرت، آن دسته از مشتریانی که به دنبال پیشرانه ی قدرتمند هستند نیز از این خودروها می توانند استفاده نمایند.

بهترین خودروهای SUV 4×4 فروخته شده در سال 2018 در کشور انگلستان به شرح زیر است:

  • لند روور Discovery

لندروور دیسکاوری

  • ولوو XC60

ولوو XC60

  • پژو 5008

پژو 5008

  • اسکودا Kodiaq

اسکودا کودیاک

  • بی ام و X3

بی ام و X3

  • جگوار F-Pace

جگوار F-Pace

  • ولوو XC90

ولوو XC90

  • پژو 3008

پژو 3008

  • اسکودا Karoq

اسکودا Karoq

  • تسلا Model X

  Model X تسلا

خودروهای SUV متعددی با هر نوع قیمت و مشخصاتی را می توان در بازار خودرو شناسایی کرد. از خودروهای ارزان قیمت گرفته تا خودروهای لوکس و گران قیمتی که کیفیتی و راحتی در حد لیموزین دارند. خودروهای SUV در تمامی سایزها طراحی و تولید می شوند از خودرهای سایز کوچک گرفته (نظیر نیسان جوک ) تا خودروهای سایز بزرگتر (نظیر کیا سورنتو و ولوو XC90 ).

اگر به همچنان به دنبال یک خودروی SUV هستید که بتواند در شرایط دشوار آفرود نیز به کمک شما بیاید، خودروهایی نظیر رنج روور Sport و لند روور Discovery را به شما توصیه می کنیم. البته استفاده از این خودرو ها تنها برای مقاصد آفرود توصیه می شود، چرا که مصرف سوخت بالای آن ها اصلا برای استفاده در مناطق شهری مناسب نخواهد بود.

 

منبع:  http://bit.ly/2J1jM9b 

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین