لطفا منتظر بمانید...

زمان تقریبی مطالعه مقاله :1 دقيقه

سدان لوکس دیگر از کادیلاک

پای CT6 هم به رقابت باز شد

 

وقتی صحبت از خودروهای آمریکایی می‌شود ناخودآگاه ذهنمان به سمت خودروهای عضلانی دودر می‌رود که صدای پیشرانه زیادی دارند. اما نزدیک به دودهه است که شرکت‌های خودروسازی امریکایی باعرضه خودروهای سدان و شاسی بلند ذهنیت کاملا متفاوتی را ایجاد کرده‌اند. برند کادیلاک از این قاعده مستثنی نیست. این شرکت بزرگ توانسته با عرضه خودروها سدان لوکس و اسپرت سهم قابل توجهی از بازار را بدست آورد. خودروهایی که دارای ویژگی‌های بسیار زیادی هستند. ویژگی‌هایی نظیر سرعت کیفیت امکانات طراحی و قیمت.

کادیلاک به تازگی مدل جدیدی از محصولات خود را معرفی کرده که نام آن CT6 است. یک خودروی سدان که رقیب بسیار جدی برای ب‌ام‌و سری 5 و مرسدس‌بنزE خواهد بود.CT6 کلاس جدیدی از محصولات کادیلاک است که شاسی آن طوری طراحی شده که با وجود ایجاد فضای بزرگ برای کابین و سرنشینان وزن خودرو سنگین نشود.

مشتریانی که به دنبال خرید CT6 هستند می‌توانند خودروی خود را از بین 3 پیشرانه مختلف انتخاب کنند. پیشرانه پایه 4سیلندر2لیتری با 265 اسب بخار قدرت است. دومین پیشرانه 6سیلندر 3.6لیتری با آرایش خورجینی است. این پیشرانه قارد به تولید 335 اسب بخار قدرت است. قدرتمندترین پیشرانه کادیلاک CT6 نیز 6سیلندر است. این پیشرانه 3لیتری تویین توربو قادر به تولید 404 اسب بخار قدرت است که به نوعی CT6 را به عنوان یک سدان قدرتمند معرفی کرده است.

کادیلاک برای تمامی مدل‌های CT6 از یک جعبه دنده 8سرعته اتوماتیک استفاده کرده است. از دیگر امکانات و تجهیزات مورد استفاده در این خودرو می‌توان به سیستمGPS تنظیم برقی صندلی‌های جلو و عقب گرمکن و سردکن صندلی پارک اتوماتیک خودرو سیستم صوتی با بیش از 25 اسپیکر پوشش چرم صندلی‌ها کروز کنترل هوشمند و رادار بین خطوط اشاره کرد.

دسته بندی مقالات

خودرو

موتور سیکلت

ماشین ‌آلات سنگین